GMNK Urije preko lutrije penala došle do prolaza u kupu

Jučer su GMNK Urije ugostile MNK Jakšić u kup utakmici. Gosti su bolje otvorili prvi dio pa su vrlo rano i poveli, a sa malo izraženih prilika rezultat se do poluvremena nije mijenjao. U drugom djelu krenule su se nizati šanse kako domaćina tako i gosta, pa su se Urije nakon smanjenja rezultata opet našle u krizi kada je Jakšić poveo sa 1:3. Međutim, Urije su i taj rezultat uspjeli izjednačiti, ali vrlo brzo je Jakšić imao novo vodstvo. Par minuta prije kraja Urije izjednačuju, a rezultat se nije mijenjao pa se pristupilo izvođenju penala. Prije samog izvođenja isključen je golman Jakšića, odnosno dobio je drugi žuti zbog prigovaranja sudcu. Na kraju su Urije slavile nakon što je vratar Bakunić obranio odlučujući penal.

GMNK "Urije" - MNK Jakšić 4:4 (0:1) 3:2p