Alen Grgić zabio pogodak u pobjedi nad Rijekom

U subotu je odigrana utakmica 22. kola 1.HNL u kojoj je Osijek ugostio Rijeku. Bio je to dvoboj trećeplasirane i četvrtoplasirane ekipe, a pobjedu su na kraju odnijeli naši Osječani. Već u 6. minuti susreta Župarić je isključen zbog potezanja igrača sa leđa te gosti ostatak susreta igraju sa igračem manje na terenu. U prvom poluvremenu bilo je par prilika i poluprilika, ali obje strane podbacile su sa realizacijom. Već u drugom djelu može se vidjeti promjena u igri Osijeka, napali su desetkovanu Rijeku te ubrzo i poentirali. Strijelac je ni više ni manje bio nego naš Alen Grgić u 49. minuti susreta. Ubrzo su Osječani poduplali vodstvo, a strijelac je bio Hajradinović iz kaznenog udarca. Do kraja utakmice gosti su uspjeli samo ublažiti vodstvo te je konačnih 2:1 postavio Pavičić.

Foto : NK Osijek