Proglašeni najbolji sportaši Grada

Proglašeni najbolji sportaši Grada

Sinoć je u Velikoj gradskoj vijećnici, koja je bila premala da primi sve, održana svečana dodjela priznanja i nagrada za najbolje sportaše,sportske udruge i sportske djelatnike Saveza sportova Nova Gradiška. U ime Saveza ali i kao Zamjenik gradonačelnika kratko se svima obratio Predsjednik Saveza sportova Borislav Vidošić a nakon toga se pristupilo dodjeli priznanja.

PISMENO PRIZNANJE DOBILI SU

DENIS BOCHR stolni tenis,ANTUN KUHARIĆ stolni tenis,MARIJA GAŠPAROVIĆ kuglanje,JOSIP BOŠNJAK športska udruga gluhih,SLAVICA KRIZMANIĆ športska udruga gluhih BRONČANA MEDALJA : NEMANJA ŠPANOVIĆ stolni tenis, JOSIP PAVIĆ sportska rekreacija,NATAŠA ANDRAŠEVIĆ kuglanje, SREBRNA MEDALJA: MATO SORIĆ sportska rekreacija , ANTUN LAKTAŠIĆ sportska rekreacija ZLATNA MEDALJA: ALOJZ MADŽAREVIĆ stolni tenis

MALA PLAKETA :DAMIR JAPUNDŽIĆ-DR. MEDICINE nogomet

VELIKA PLAKETA: NADA UGREŠIĆ kuglanje

UZORNO SPORTSKO PONAŠANJE: MARTINA MEGLAJEC kuglanje

PODVIG GODINE: TOMISLAV TANČAK sportski ribolov

NADARENI SPORTAŠI : (21 )

LANA POTURICA karate,FILIP DAUTOVIĆnogomet,MATEJ GOLIĆ nogomet,DOMINIK MILINKOVIĆ šah,LANA ENGERINI odbojka,LUCIJA DAKIĆ odbojka,ANA MEGLAJEC kuglanje,LANA MILTER kuglanje,ŠIME ZORIČIĆ sportski ribolov,KLARA KAJFEŠ rukomet,MARGARETA MESIĆ rukomet,FRANKA TUTIĆ PETRIĆ atletika,NIKOLA LOVRIĆ atletika,BORNA VASILJEVIĆ boks,DAVID ŠTIVIČIĆ boks, NOA VALENTIĆ rukomet, . MARKO CINDRIĆ rukomet, DORIJAN LJUBIČIĆ košarka,PETAR BRKIĆ košarka,LOVRO DE VILLA nogomet,ADRIANO UGREŠIĆ nogomet

NAJUSPJEŠNIJI TRENER

ZLATKO BASIĆ ------ boks

 

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD MLAĐIH KATEGORIJA:

  1. RUKOMETNI KLUB NOVA GRADIŠKA-DJEČACI--- rukomet

NAJUSPJEŠNIJA EKIPA MLAĐIH KATEGORIJA:

  1. ŽOK“NOVA GRADIŠKA“ --------- odbojka

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD:

  1. NOGOMETNI KLUB „SLOGA“ -- nogomet
  2. ŠRU-KLEN --- sportski ribolov
  3. RUKOMETNI KLUB „NOVA GRADIŠKA“ --- rukomet

 

NAJUSPJEŠNIJA EKIPA :

  1. ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB „NOVA GRADIŠKA“ --- odbojka
  2. KUGLAČKI KLUB „OBRTNIK“ --- kuglanje
  3. RUKOMETNI KLUB „SLAVONKA“ --- rukomet

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ:

  1. FILIP POTUROVIĆ ---- boks
  2. MARIO PEJAKOVIĆ ---- sportski ribolov
  3. IVAN ANDRAŠIĆ ---- boks

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA:

  1. TIFFANY BLUM --- odbojka
  2. LJUBICA DOKUZOVIĆ ---- kuglanje
  3. ANTONIJA BATUR ---- rukomet

 

 

 

 

 

Kolumna