Marković Transport osvojio 16. Zimsku malonogometnu ligu Nove Gradiške

Danas je odigrana završnica 16. Zimske malonogometne lige u organizaciji nogometnog kluba Sloga i MNK Nova Gradiška. Završnicu su otvorili veterani Moby Dicka i Starog Petrovog Sela u kojima su Novokapelčani zasluženo slavili i osvojili 3. mjesto. Zatim su slijedile polufinalne utakmice kadeta u kojima su se boljom igrom plasirali u finale ekipe Elde i Cernika. Onda je odigrana i finalna utakmica veterana između Toro Contre i CB Minute gdje su sa visokih 6:2 konačnu pobjedu odnijeli veterani Minute. Kadetsko finale presudile su nijanse, a na kraju su slavili igrači Cernika. U seniorskoj utakmici za 3. mjesto CB Rubikon dominirao je od početka utakmice, ali HNK Cernik se nije predao do samog kraja. Na kraju je Rubikon slavio sa 7:5. U velikoj završnici, finalnom i posljednjem susretu dana susreli su se igrači Linza i Marković Transporta. Marković Transport je u vodstvo došao nakon greške protivničke ekipe, a zatim na sličan način i povećao vodstvo u drugom djelu. Onda su nakon jednog kornera složili lijepu akciju i ponovno poentirali na 3:0. Linz se nije predavao do samog kraja, a pogodili su i dvije stative koje su odnijele tijek utakmice u drugom smjeru. Za najboljeg igrača proglašen je Ivan Blažević (Marković), za najboljeg golmana izabran je Luka Iveković(Marković) dok je najbolji strijelac na turniru bio Igor Curić (HNK Cernik).