Posavac iz Davora izgubio protiv glavnog konkurenta lige...

Pregledano :2025

Danas je odigrano 3. kolo 2.ŽNL - zapad. Posavac iz Davora ugostio je Slaven iz Ljupine. Već u 5 minuti iz jednog slobodnog udarca sa 25m, Marko Šišić postiže pogodak za domaću ekipu. Zatim Slaven iz jedne lijepe kontre preko Mile Kulića u 15 minuti izjednačuje. Posavac iz polukontre dolazi u vodstvo od 2:1 preko Jure Štivina. Ljupina izjednačuje preko Đurića u 37 minuti, da bi isti igrač minutu prije kraja poluvremena ponovno postigao zgoditak i doveo Slaven u vodstvo. Ubrzo u drugom djelu, sudac svira nepostojeći penal koji je nasmijao publiku, a domaći igrač promašuje cijeli gol. U 75` odvija se lijepa akcija po lijevoj strani koju je započeo Milan Vlaović te sjajnim centaršutom pogađa Antonija Martinovića koji povećava vodstvo na 4:2. Domaćin je samo rezultat uspio smanjiti pa je tako Stjepan Matošević u 86` postavio konačnih 4:3.

Strijelci : Marko Šišić (5), Jura Štivin (28), Stjepan Matošević (86) / Milan Kulić (15), Karlo Đurić (37,44), Antonio Martinović (76)