Sloga demonstrirala silu: Šest komada u mreži Slavonca

Pregledano :2557

Danas je odigrano 1.kolo MŽNL - Slavonije i Baranje. NK Sloga Nova Gradiška ugostila je NK Slavonac Tenju. U jednostranoj utakmici domaćini su se pokazali boljima i zasluženo pobjedili. Slogu u vodstvo dovodi Bungić već u 8` da bi zatim Kovačević zabio dva pogotka i zaključio rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu i dalje puno bolje Sloga stoji na terenu, prvo je Matej Vlaović prekrasnim pogotkom iz slobodnjaka povećao na 4:0, a zatim u vrlo kratkom vremenu ponovno se upisao u strijelce. Da bi stvar bila još gora, Vlaović Mario par minuta nakon ulaska u igru poentirao je i tako postavio rezultat na 6:0. Utješan gol na kraju za Slavonac postigao je Filip Kasač. Konačan rezultat bio je 6:1.

NK "Sloga" Nova Gradiška - NK "Slavonac" Tenja 6:1 (3:0)
Strijelci : Bungić (1:0), Kovačević (2:0, 3:0), Matej Vlaović (4:0, 5:0), Mario Vlaović (6:0), Kasaš (6:1)